Dizi ve Film Yapımları

Image

10

Yıllık Tecrübe
ETC Produksiyon

Dizi ve Film Yapımlarınız Profesyonel Ellerde

ETC Production olarak bünyemizde hazırladığımız tüm video, dizi, klip yapımlara en üst seviyede özen gösteriyoruz. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile video çekim aşamasından kurgu aşamasında kadar her ayrıntıyı profesyonel olarak düzenleyerek size sunuyoruz.

ETC Production, 2013 yılında müzik yapım ve dağıtım hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Aradan geçen zamanda ses hizmetlerinin yanı sıra, müzik dağıtım hizmeti, oyuncu casting ve yapımcılık hizmetleri gibi alanlarda da hizmet vermeye başlayarak sanat alanında önemli çalışmalara imza atmıştır.

Hakkımızda
Image
Dizi, Film, Tanıtım Klipleri ve Müzik yapımlarınızı bir ticari faaliyet olarak değil sanat olarak görüyoruz. Profesyonel ekibimiz ile tüm yapımlarınıza aynı özeni gösteriyoruz.

Sanat Bir Ticari Faaliyet Değildir.

Image
Image
ETC Produksiyon

ETC Film / Dizi Yapımları

Çağın getirdiği teknolojik gelişmelerle gelişen sinema sektöründe varlık göstermek ve bu sektöre katkı sağlamak isteyen ETC Production, 2019 yılında bu sektöre yapımcı olarak giriş yapmıştır.

Bünyemizde sinema filmi, televizyon ve internet dizisi, belgesel gibi yapımlara imza atmaktadır.

Hali hazırda ETC Production, bünyesinde sanatçı dostları için ses kayıt stüdyosu hizmeti, video müzik klibi çekimi, klip montajı, klip hikâyesi-senaryosu, ses mastering, müzik aranje gibi alanlarda hizmet sunmaktadır.

Hakkımızda

© ETC Production. Tüm hakları saklıdır.